Sharp QLED TV 50 cali 50HR8465E
Sharp 50HR8465E tootepilt
  • Sharp 50HR8465E tootepilt 1
  • Sharp 50HR8465E tootepilt 2
  • Sharp 50HR8465E tootepilt 3
  • Sharp 50HR8465E tootepilt 4
  • Sharp 50HR8465E tootepilt 5
  • Sharp 50HR8465E tootepilt 6
  • Sharp 50HR8465E tootepilt 7
  • Sharp 50HR8465E tootepilt 8
  • Sharp 50HR8465E tootepilt 9
TootjaSharp
Tootekood50HR8465E
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus5+ tk
Energy label:
Panel type:
QLED
Screen size (diag.):
50"
HD technology:
Ultra HD/4K
Resolution:
3840 x 2160
Native refresh rate:
120 Hz
Refresh rate:
144 Hz
Aspect ratio:
16:9
Dynamic contrast:
TV tuner:
Analog
TV tuner:
DVB-T MPEG-4 (H.264)
DVB-T2/HEVC (H.265)
DVB-C
DVB-S
DVB-S2
DVB-T MPEG-2
Smart TV:
yes
System TV:
Google TV
Image technology:
HDR
Image technology:
Dolby Vision IQ
PVR/DVR:
No
3D support:
No
DLNA:
functions:
Automatic channel scanning
Max speaker power (total):
24 W
Hotel mode:
Bluetooth:
WiFi:
Yes
I/O connectors:
1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors:
4 x HDMI
2 x USB 2.0
1 x RJ-45 LAN
1 x Antenna input
1 x Satellite
VESA:
400 x 300
Power consumption:
64 W
Height:
645 mm
Height with stand:
704 mm
Width:
1111 mm
Depth:
82 mm
Depth with stand:
260 mm