Allview Television LED 55 cali 55WIPLAY6301-U
Allview 55WIPLAY6301-U tootepilt
  • Allview 55WIPLAY6301-U tootepilt 1
  • Allview 55WIPLAY6301-U tootepilt 2
  • Allview 55WIPLAY6301-U tootepilt 3
  • Allview 55WIPLAY6301-U tootepilt 4
  • Allview 55WIPLAY6301-U tootepilt 5
  • Allview 55WIPLAY6301-U tootepilt 6
  • Allview 55WIPLAY6301-U tootepilt 7
TootjaAllview
Tootekood55WIPLAY6301-U
Garantii 1 aasta
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus5+ tk
Energy label:
Panel type:
D-LED
Screen size (diag.):
55"
HD technology:
Ultra HD/4K
Resolution:
3840 x 2160
Refresh rate:
60 Hz
Aspect ratio:
16:9
Brightness:
250 cd/m²
Static contrast:
TV tuner:
DVB-T MPEG-2
TV tuner:
DVB-S
DVB-S2
DVB-T2/HEVC (H.265)
DVB-C
Analog
DVB-T MPEG-4 (H.264)
Smart TV:
yes
System TV:
WebOS LG
Image technology:
DNR
Image technology:
HDR
HLG
Expert mode
HDR10
PVR/DVR:
Yes
3D support:
No
DLNA:
No
functions:
EPG
functions:
Parental lock
Time shift
Automatic channel scanning
Max speaker power (total):
20 W
Viewing angle, horizontal:
178 °
Viewing angle, vertical:
178 °
Hotel mode:
Bluetooth:
WiFi:
I/O connectors:
1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors:
1 x RJ-45 LAN
2 x USB 2.0
3 x HDMI
1 x CI/Cl+ slot
1 x SPDIF out
1 x Antenna input
VESA:
200 x 300
Power consumption:
63 W
Height:
704.6 mm
Height with stand:
771.1 mm
Width:
1225.3 mm
Depth:
80.6 mm
Depth with stand:
258 mm