Samsung QE55QN70FAUXXH
Samsung QE55QN70FAUXXH tootepilt
  • Samsung QE55QN70FAUXXH tootepilt 1
  • Samsung QE55QN70FAUXXH tootepilt 2
  • Samsung QE55QN70FAUXXH tootepilt 3
  • Samsung QE55QN70FAUXXH tootepilt 4
TootjaSamsung
TootekoodQE55QN70FAUXXH
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Product Highlights:
  • Flat 139.7 cm (55") Neo QLED
  • 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels 16:9
  • Motion Xcelerator
  • DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
  • Smart TV Internet TV
  • Wi-Fi Ethernet LAN Bluetooth
Ekraani diagonaal:
139.7 cm (55")
HD tüüp:
4K Ultra HD
Kuvatehnoloogia:
Neo QLED
Screen Shape:
Flat
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Ekraani resolutsioon:
3840 x 2160 pixels
Tuuneri tüüp:
Analog & digital
Digisignaali formaadisüsteem:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
Smart TV:
Jah
Internet TV:
Jah
Paigaldatud operatsioonisüsteem:
Tizen
Apple AirPlay 2 Support:
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):
RMSi nimivõimsus:
20 W
Helirežiimid:
Adaptive Sound Pro
Wi-Fi:
Wi-Fi Standards:
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth:
Bluetoothi versioon:
5.3
Ethernet LAN:
Product Colour:
must
VESA Mounting:
High Dynamic Range (HDR) Technology:
Picture Processing Technology:
Samsung Real Depth Enhancer
High Dynamic Range (HDR) Supported:
AMD FreeSync:
Game Features:
Ethernet LAN (RJ-45) Ports:
1
Digiheli optiline väljund:
1
CI-liides:
HDMI-pesade arv:
4
Elektrooniline telekava (EPG):
OSD-keelte arv:
28
Automaatne väljalülitus:
Works With Amazon Alexa:
Energiatarve (tüüpiline):
63 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energy Efficiency Class (SDR):
E
Energy Efficiency Class (HDR):
G
Energy Consumption (SDR) Per 1000 Hours:
63 kWh
Energy Consumption (HDR) Per 1000 Hours:
181 kWh
Energiasäästurežiim:
Laius (koos statiiviga):
1232.9 mm
Sügavus (koos alusega):
247.4 mm
Kõrgus (koos alusega):
765.7 mm
Kaal (koos alusega):
15 kg
Laius (ilma statiivita):
1232.9 mm
Sügavus (ilma aluseta):
25.7 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
709.2 mm
Kaal (ilma aluseta):
14.2 kg
Aluse laius:
26.4 cm
Pakendi kaal:
19.7 kg
Pakendi kaal:
19.7 kg
Package Width:
1369 mm
Package Depth:
142 mm
Package Height:
819 mm