Philips Television LED 65 cali 65PUS8100/12
Philips 65PUS8100/12 tootepilt
  • Philips 65PUS8100/12 tootepilt 1
  • Philips 65PUS8100/12 tootepilt 2
  • Philips 65PUS8100/12 tootepilt 3
  • Philips 65PUS8100/12 tootepilt 4
  • Philips 65PUS8100/12 tootepilt 5
TootjaPhilips
Tootekood65PUS8100/12
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus5+ tk
Energy label:
Panel type:
LED
Screen size (diag.):
65"
HD technology:
Ultra HD/4K
Resolution:
3840 x 2160
Native refresh rate:
60 Hz
Refresh rate:
60 Hz
Aspect ratio:
16:9
TV tuner:
DVB-C
TV tuner:
DVB-T2/HEVC (H.265)
Analog
DVB-S
DVB-S2
DVB-T MPEG-2
DVB-T MPEG-4 (H.264)
Smart TV:
yes
System TV:
Google TV
Image technology:
HDR
Image technology:
Micro Dimming
Game Mode
HDR10
Ambilight
Ultra Resolution
Natural motion
Pixel Precise Ultra HD
HLG
HDR10+
Crystal Clear
PVR/DVR:
No
3D support:
No
DLNA:
Yes
functions:
Automatic channel scanning
Max speaker power (total):
20 W
Hotel mode:
Internal memory:
16 GB
Bluetooth:
WiFi:
I/O connectors:
1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors:
3 x HDMI
2 x USB 2.0
1 x RJ-45 LAN
1 x Antenna input
1 x Satellite
VESA:
400 x 300
Power consumption:
82 W
Height:
838 mm
Height with stand:
866 mm
Width:
1446 mm
Depth:
90 mm
Depth with stand:
297 mm