Philips UHD Smart LED TV 43PUS7810
Philips 43PUS7810 tootepilt
  • Philips 43PUS7810 tootepilt 1
  • Philips 43PUS7810 tootepilt 2
TootjaPhilips
Tootekood43PUS7810
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Product Highlights:
  • Flat 109.2 cm (43") QLED
  • 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels
  • DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
  • Smart TV Internet TV
Ekraani diagonaal:
109.2 cm (43")
Kuvatehnoloogia:
QLED
Toetatud graafikaresolutsioonid:
640 x 480 (VGA), 720 x 576, 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160
Jah
Internet TV:
Titan OS
Apple AirPlay 2 Support:
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):
Nutirežiimid:
Game, Movie, Personal
Video Apps:
Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
RMSi nimivõimsus:
20 W
Audiodekoodrid:
DTS:X, Dolby Atmos, Dolby Digital
Wi-Fi:
Wi-Fi Standards:
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Product Colour:
must
VESA Mounting:
Panel Mounting Interface:
200 x 100 mm
Aluse värv:
must
High Dynamic Range (HDR) Technology:
High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Mängurežiim:
Toetatud videovormingud:
AV1, AVC, AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG4, VP9
BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Toetatud subtiitrivormingud:
ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Game Features:
Auto Low Latency Mode (ALLM), Variable Refresh Rate (VRR)
HDMI versioon:
2.1
3
Sisse-/väljalülitustaimer:
Works With Amazon Alexa:
Works With The Google Assistant:
Energiatarve (tüüpiline):
66 W
Energiatarve (ooterežiimis):
2 W
Energy Efficiency Class (SDR):
F
Energy Consumption (SDR) Per 1000 Hours:
44 kWh
Energy Consumption (HDR) Per 1000 Hours:
66 kWh
Laius (koos statiiviga):
958 mm
Sügavus (koos alusega):
232 mm
Kõrgus (koos alusega):
582 mm
Kaal (koos alusega):
6.55 kg
Laius (ilma statiivita):
958 mm
Sügavus (ilma aluseta):
87 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
564 mm
Kaal (ilma aluseta):
6.44 kg
Aluse laius:
75.8 cm
Pakendi kaal:
8.83 kg
Pakendi kaal:
8.83 kg
Package Width:
1045 mm
Package Depth:
133 mm
Package Height:
650 mm