Philips UHD Smart Ambilight LED TV 50PUS8010
Philips 50PUS8010 tootepilt
  • Philips 50PUS8010 tootepilt 1
  • Philips 50PUS8010 tootepilt 2
TootjaPhilips
Tootekood50PUS8010
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Product Highlights:
  • Flat 127 cm (50") LED
  • 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels 16:9
  • DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
  • Smart TV
  • Wi-Fi Bluetooth
  • High Dynamic Range (HDR) supported
Ekraani diagonaal:
127 cm (50")
HD tüüp:
4K Ultra HD
Kuvatehnoloogia:
LED
Screen Shape:
Flat
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Toetatud graafikaresolutsioonid:
640 x 480 (VGA), 1280 x 720 (HD 720), 1920 x 1080 (HD 1080), 2560 x 1440, 3840 x 2160
Ekraani resolutsioon:
3840 x 2160 pixels
Tuuneri tüüp:
Analog & digital
Digisignaali formaadisüsteem:
Smart TV:
Jah
Paigaldatud operatsioonisüsteem:
Titan OS
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):
Jah
Video Apps:
Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Kõlarite arv:
2
RMSi nimivõimsus:
20 W
Audiodekoodrid:
DTS:X, Dolby Atmos
Wi-Fi:
Wi-Fi Standards:
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth:
Bluetoothi versioon:
5.2
Product Colour:
must
VESA Mounting:
Panel Mounting Interface:
200 x 100 mm
Stand Type:
Legs stand
Aluse värv:
must
High Dynamic Range (HDR) Technology:
High Dynamic Range 10 (HDR10), High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Mängurežiim:
Teleteksti funktsioon:
Teletekst:
1000 pages
Toetatud videovormingud:
AV1, AVC, AVI, H.264, HEVC, HEVC/H.265, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Toetatud audioformaadid:
AAC, FLAC, MP3, WAV
Toetatud pildiformaadid:
BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Toetatud subtiitrivormingud:
ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Picture Processing Technology:
Philips Pixel Precise Ultra HD
Game Features:
Auto Low Latency Mode (ALLM), Game Bar 2.0, Variable Refresh Rate (VRR)
HDMI versioon:
2.1
Audio Return Channel (ARC):
HDMI-pesade arv:
3
Automaatne väljalülitus:
Works With Amazon Alexa:
Works With The Google Assistant:
Energiatarve (ooterežiimis):
2 W
Energy Efficiency Class (SDR):
E
Energy Efficiency Class (HDR):
G
Energy Consumption (SDR) Per 1000 Hours:
48 kWh
Energy Consumption (HDR) Per 1000 Hours:
95 kWh
Energiasäästurežiim:
Laius (koos statiiviga):
1110 mm
Sügavus (koos alusega):
281 mm
Kõrgus (koos alusega):
709 mm
Kaal (koos alusega):
8.8 kg
Laius (ilma statiivita):
1110 mm
Sügavus (ilma aluseta):
88 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
650 mm
Kaal (ilma aluseta):
8.5 kg
Aluse laius:
80.4 cm
Pakendi kaal:
11.2 kg
Pakendi kaal:
11.2 kg
Package Width:
1210 mm
Package Depth:
131 mm
Package Height:
736 mm