Toshiba Television LED 55 cali 55UV3F63DG
Toshiba 55UV3F63DG tootepilt
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 1
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 2
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 3
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 4
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 5
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 6
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 7
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 8
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 9
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 10
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 11
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 12
  • Toshiba 55UV3F63DG tootepilt 13
TootjaToshiba
Tootekood55UV3F63DG
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Energy label:
Panel type:
D-LED
Screen size (diag.):
55"
HD technology:
Ultra HD/4K
Resolution:
3840 x 2160
Refresh rate:
60 Hz
Brightness:
350 cd/m²
TV tuner:
DVB-C
TV tuner:
DVB-T MPEG-2
DVB-T2/HEVC (H.265)
Analog
DVB-S
DVB-S2
DVB-T MPEG-4 (H.264)
Smart TV:
yes
System TV:
VIDAA
Image technology:
Dolby Vision HDR
Image technology:
HDR
HDR10
MEMC
TRU Flow
TRU Resolution
UHD Upscaling
PVR/DVR:
Yes
3D support:
No
DLNA:
No
functions:
EPG
Max speaker power (total):
20 W
Hotel mode:
Bluetooth:
WiFi:
I/O connectors:
1 x Antenna input
I/O connectors:
1 x CI/Cl+ slot
1 x RJ-45 LAN
2 x USB 2.0
3 x HDMI
VESA:
200 x 200
Height:
712 mm
Height with stand:
767 mm
Width:
1233 mm
Depth:
87 mm
Depth with stand:
235 mm