Philips 32PFS6900/12
Philips 32PFS6900/12 tootepilt
  • Philips 32PFS6900/12 tootepilt 1
TootjaPhilips
Tootekood32PFS6900/12
Tarneaeg 2-4 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Ekraani diagonaal:
81.3 cm (32")
HD tüüp:
Full HD
Ekraani resolutsioon:
1920 x 1080 pixels
Kuvatehnoloogia:
LED
Screen shape:
Flat
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Toetatud videorežiimid:
576p, 720p
Toetatud graafikaresolutsioonid:
640 x 480 (VGA), 1366 x 768, 1920 x 1080 (HD 1080)
Native refresh rate:
60 Hz
Display refresh rates supported:
50 Hz, 60 Hz
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
80 cm
Tuuneri tüüp:
Digital
Digisignaali formaadisüsteem:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-T2 HD
Smart TV:
Jah
Internet TV:
Ei
Paigaldatud operatsioonisüsteem:
Titan OS
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):
Jah
Video apps:
Amazon Prime Video, BBC iPlayer, Disney+, HBO, Netflix, YouTube
Kõlarite arv:
2
RMSi nimivõimsus:
12 W
Audiodekoodrid:
Dolby Atmos
Wi-Fi:
Wi-Fi standards:
Wi-Fi 4 (802.11n)
Product colour:
must
VESA mounting:
Panel mounting interface:
100 x 100 mm
Signaali tugevuse näit:
Stand type:
Legs stand
Aluse värv:
must
High Dynamic Range (HDR) supported:
Müra vähendamine:
High Dynamic Range (HDR) technology:
Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Teleteksti funktsioon:
Teletekst:
1000 pages
Toetatud videovormingud:
AVI, H.264, H.265, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VP9
Toetatud audioformaadid:
AAC, FLAC, MP3, WAV
Toetatud pildiformaadid:
BMP, GIF, HEIF, JPEG, PNG
Toetatud subtiitrivormingud:
ASS, SMI, SRT, SSA, SUB, TXT
Picture processing technology:
Philips Pixel Plus HD
HDMI-pesade arv:
3
Arvutisisend (D-Sub):
Ei
USB 2.0 pesade arv:
1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity:
CI-liides:
Liides CI+:
Audio Return Channel (ARC):
HDCP:
HDCP version:
2.3
Consumer Electronics Control (CEC):
EasyLink
Elektrooniline telekava (EPG):
Programming period:
8 day(s)
Works with Amazon Alexa:
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energy efficiency class (SDR):
F
Energy efficiency class (HDR):
G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
27 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
39 kWh
VV sisendpinge:
100 - 240 V
VV sisendsagedus:
50/60 Hz
Energiasäästurežiim:
Energy efficiency scale:
A to G
Toiteploki tüüp:
Sisemine
Philips technologies (AV/TV):
Ambilight
Laius (koos statiiviga):
728 mm
Sügavus (koos alusega):
178 mm
Kõrgus (koos alusega):
451 mm
Kaal (koos alusega):
4.63 kg
Laius (ilma statiivita):
728 mm
Sügavus (ilma aluseta):
87 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
433 mm
Kaal (ilma aluseta):
4.53 kg
Package width:
848 mm
Package depth:
150 mm
Package height:
520 mm