Philips Television 65 inches MINILED 65PML8709/12
Philips 65PML8709/12 tootepilt
  • Philips 65PML8709/12 tootepilt 1
  • Philips 65PML8709/12 tootepilt 2
  • Philips 65PML8709/12 tootepilt 3
  • Philips 65PML8709/12 tootepilt 4
  • Philips 65PML8709/12 tootepilt 5
  • Philips 65PML8709/12 tootepilt 6
TootjaPhilips
Tootekood65PML8709/12
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus3 tk
Energy label:
Panel type:
MiniLED
Screen size (diag.):
65"
HD technology:
Ultra HD/4K
Resolution:
3840 x 2160
Native refresh rate:
60 Hz
Refresh rate:
60 Hz
Aspect ratio:
16:9
TV tuner:
DVB-S
TV tuner:
DVB-S2
DVB-T2/HEVC (H.265)
DVB-T MPEG-4 (H.264)
DVB-C
Smart TV:
yes
System TV:
Google TV
PVR/DVR:
Yes
3D support:
No
DLNA:
No
Max speaker power (total):
20 W
Viewing angle, horizontal:
178 °
Viewing angle, vertical:
178 °
Hotel mode:
Bluetooth:
WiFi:
I/O connectors:
3 x HDMI
I/O connectors:
2 x USB 2.0
1 x CI/Cl+ slot
VESA:
300 x 300
Height:
843 mm
Height with stand:
862 mm
Width:
1450 mm
Depth:
85 mm
Depth with stand:
284 mm