Samsung GU65DU7199UXZG
Samsung GU65DU7199UXZG tootepilt
  • Samsung GU65DU7199UXZG tootepilt 1
TootjaSamsung
TootekoodGU65DU7199UXZG
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus1+ tk
Ekraani diagonaal:
165.1 cm (65")
HD tüüp:
4K Ultra HD
Ekraani resolutsioon:
3840 x 2160 pixels
Kuvatehnoloogia:
Crystal
Screen shape:
Flat
Liikumise interpoleerimistehnoloogia:
Motion Xcelerator
Native refresh rate:
50 Hz
Dynamic contrast ratio marketing name:
Mega Contrast
Horisontaalne vaatenurk:
178°
Vertikaalne vaatenurk:
178°
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
163 cm
Tuuneri tüüp:
Analog & digital
Digisignaali formaadisüsteem:
DVB-T2 HD
Automaatne kanaliotsing:
Jah
Smart TV:
Jah
Internet TV:
Paigaldatud operatsioonisüsteem:
Tizen
Sound mirroring:
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV):
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version:
TV initiate mirroring:
Universal guide:
Video apps:
Samsung TV Plus
Kõlarite arv:
2
RMSi nimivõimsus:
20 W
Audio pre-selection descriptor:
Adaptive sound:
Multiroom:
Multiroom audio technology:
Samsung Multiroom Link
Enhanced Audio Return Channel (eARC):
Wi-Fi:
Bluetooth:
Ethernet LAN:
Wi-Fi standards:
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetoothi versioon:
5.2
Web browser:
Product colour:
must
VESA mounting:
Panel mounting interface:
400 x 300 mm
Bezel type:
3 Bezel-less
Stand type:
Legs stand
High Dynamic Range (HDR) supported:
High Dynamic Range (HDR) technology:
Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Mängurežiim:
Teleteksti funktsioon:
Subtiitrifunktsioon:
Eco sensor:
TV key support:
Backlight dimming technology:
UHD Dimming
Picture processing technology:
Samsung Contrast Enhancer
Game features:
Auto Low Latency Mode (ALLM), Gaming Hub, HGiG
SmartThings app support:
Tap view:
TV sound to mobile device:
ConnectShare (HDD):
ConnectShare (USB):
HDMI-pesade arv:
3
Arvutisisend (D-Sub):
Ei
USB 2.0 pesade arv:
1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity:
CI-liides:
Liides CI+:
Audio Return Channel (ARC):
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
1
Digiheli optiline väljund:
Common interface Plus (CI+) version:
1.4
Consumer Electronics Control (CEC):
Anynet+
Voice guide:
Elektrooniline telekava (EPG):
On Screen Display (OSD):
Automaatne väljalülitus:
Works with Samsung Bixby:
Energiatarve (tüüpiline):
110 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energy efficiency class (SDR):
G
Energy efficiency class (HDR):
G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
110 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
169 kWh
VV sisendpinge:
220-240 V
VV sisendsagedus:
50/60 Hz
Energiasäästurežiim:
Energy efficiency scale:
A to G
Samsung technologies (AV/TV):
Laius (koos statiiviga):
1452.9 mm
Sügavus (koos alusega):
267.4 mm
Kõrgus (koos alusega):
879.5 mm
Kaal (koos alusega):
16.4 kg
Laius (ilma statiivita):
1452.9 mm
Sügavus (ilma aluseta):
60.6 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
834 mm
Kaal (ilma aluseta):
15.9 kg
Aluse laius:
102.5 cm
Aluse sügavus:
26.7 cm
Package width:
1606 mm
Package depth:
179 mm
Package height:
950 mm