Sony KD65X75WLA
Sony KD65X75WLA tootepilt
  • Sony KD65X75WLA tootepilt 1
TootjaSony
TootekoodKD65X75WLA
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus1+ tk
Ekraani diagonaal:
165.1 cm (65")
HD tüüp:
4K Ultra HD
Ekraani resolutsioon:
3840 x 2160 pixels
Kuvatehnoloogia:
LED
Screen shape:
Flat
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Liikumise interpoleerimistehnoloogia:
Motionflow XR 240 Hz
LED-taustvalguse tüüp:
Direct-LED
Ekraaniformaadi kohandamine:
16:9
Toetatud videorežiimid:
480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p, 2160p
Toetatud graafikaresolutsioonid:
3840 x 2160, 4096 x 2160
Native refresh rate:
60 Hz
Display refresh rates supported:
24 Hz, 30 Hz, 60 Hz, 120 Hz
Ekraani diagonaal (meetermõõdustik):
164 cm
Tuuneri tüüp:
Analog & digital
Analoogsignaali standard:
PAL, SECAM
Digisignaali formaadisüsteem:
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Automaatne kanaliotsing:
Jah
Toetatud TV-sagedusalad:
UHF, VHF
Smart TV:
Jah
Internet TV:
Paigaldatud operatsioonisüsteem:
Android
Operatsioonisüsteemi versioon:
Android 10
Screen mirroring:
Nutirežiimid:
Cinema, Game, Graphics, Photo, Sports, Standard
Universal guide:
App distribution platform:
Google Play
Video apps:
Google TV
Kõlarite arv:
2
RMSi nimivõimsus:
20 W
Audiodekoodrid:
DTS, Dolby Digital, DTS Digital Surround, Dolby Digital Plus, Dolby Pulse
Helirežiimid:
Movie, Music, Speech, Sports, Standard
Adaptive sound:
Active voice amplifier (AVA):
Enhanced Audio Return Channel (eARC):
Adaptive Sound Control (ASC):
Wi-Fi:
Bluetooth:
Ethernet LAN:
Wi-Fi standards:
802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetoothi versioon:
4.2
Bluetoothi profiilid:
A2DP, AVRCP, HID, HOGP, SPP
Miracast:
Browsing:
Web browser:
Brauseritugi:
Vewd
HID support:
Product colour:
must
VESA mounting:
Panel mounting interface:
300 x 300 mm
Sisse-/väljalüliti:
Rollable display:
Ei
Ambient lighting:
Introduction year:
2023
Aluse värv:
must
High Dynamic Range (HDR) supported:
High Dynamic Range (HDR) technology:
High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG)
Mängurežiim:
Teleteksti funktsioon:
Subtiitrifunktsioon:
Toetatud videovormingud:
3GPP, ASF, AVC, AVCHD, AVI, HEVC, MKV, MOV, MP4, MPEG1, MPEG2, MPEG2-TS, MPEG4, VP8, WEBM, WMV
Toetatud audioformaadid:
AAC, ASF, FLAC, MP3, MP4, WAV, WMA
Toetatud pildiformaadid:
JPEG
Video pakkimisvormingud:
ASF, AVC, MP4, MPEG1, MPEG2, VC-1, VP8, WEBM
Valgussensor:
Backlight dimming technology:
Kohalik hämardus
Picture processing technology:
4K Ultra HD upscaling:
Vanemlik kontroll:
Smartphone/tablet remote support:
HDMI-pesade arv:
4
Arvutisisend (D-Sub):
Ei
USB 2.0 pesade arv:
2
Liides CI+:
Audio Return Channel (ARC):
HDCP:
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
1
Liitvideosisend:
1
Composite video out:
Headphone outputs:
RS-232C ports:
RF-portide arv:
Hääljuhtimine:
Voice guide:
Elektrooniline telekava (EPG):
On Screen Display (OSD):
Ekraanikuva (OSD) keeled:
Hotel mode:
Ökorežiim:
Automaatne väljalülitus:
Unetaimer:
Sisse-/väljalülitustaimer:
Energiatarve (tüüpiline):
237 W
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Energy efficiency class (HDR):
G
Energy efficiency class (SDR):
F
Energy consumption (HDR) per 1000 hours:
146 kWh
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
105 kWh
VV sisendpinge:
220 - 240 V
VV sisendsagedus:
50 Hz
Energiasäästurežiim:
Energy efficiency scale:
A to G
Repairability index:
7.8
Laius (koos statiiviga):
1462 mm
Sügavus (koos alusega):
334 mm
Kõrgus (koos alusega):
912 mm
Kaal (koos alusega):
20.7 kg
Laius (ilma statiivita):
1462 mm
Sügavus (ilma aluseta):
71 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
842 mm
Kaal (ilma aluseta):
20.4 kg
Package width:
1588 mm
Package depth:
184 mm
Package height:
965 mm