Toshiba Television LED 32 cale 32WA2363DG
Toshiba 32WA2363DG tootepilt
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 1
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 2
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 3
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 4
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 5
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 6
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 7
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 8
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 9
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 10
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 11
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 12
  • Toshiba 32WA2363DG tootepilt 13
TootjaToshiba
Tootekood32WA2363DG
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus5+ tk
Energy label:
Panel type:
D-LED
Screen size (diag.):
32"
HD technology:
HD Ready
Resolution:
1366 x 768
Refresh rate:
60 Hz
Aspect ratio:
16:9
Brightness:
250 cd/m²
TV tuner:
DVB-T2/HEVC (H.265)
TV tuner:
DVB-T MPEG-2
Analog
DVB-S
DVB-S2
DVB-T MPEG-4 (H.264)
DVB-C
Smart TV:
yes
System TV:
Android TV
Image technology:
HDR
Image technology:
TRU Micro Dimming
TRU Resolution
HDR10
PVR/DVR:
Yes
3D support:
No
DLNA:
No
functions:
EPG
Hotel mode:
Bluetooth:
WiFi:
I/O connectors:
1 x 15-pin D-Sub
I/O connectors:
2 x HDMI
1 x Coaxial
1 x Antenna input
1 x CI/Cl+ slot
1 x RJ-45 LAN
1 x 3,5 mm minijack
1 x USB 2.0
1 x Video
VESA:
75 x 75
Power consumption:
26 W
Height:
430 mm
Height with stand:
473 mm
Width:
728 mm
Depth:
76 mm
Depth with stand:
173 mm