TV 43" LIN 43LFHD1850 SMART Full HD DVB-T2
LIN 43LFHD1850 SMART tootepilt
  • LIN 43LFHD1850 SMART tootepilt 1
  • LIN 43LFHD1850 SMART tootepilt 2
  • LIN 43LFHD1850 SMART tootepilt 3
  • LIN 43LFHD1850 SMART tootepilt 4
  • LIN 43LFHD1850 SMART tootepilt 5
TootjaLIN
Tootekood43LFHD1850 SMART
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 4-6 tp
Kogus5+ tk
VESA mounting:
Jah
Product colour:
must
Energy efficiency scale:
A to G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
42 kWh
Energy efficiency class (SDR):
E
Laius (ilma statiivita):
967 mm
Laius (koos alusega):
96.7 cm
Sügavus (ilma aluseta):
89 mm
Kõrgus (ilma aluseta):
563 mm
Sügavus (koos alusega):
22,2 cm
Kaal (koos alusega):
6.2 kg
Kõrgus (koos alusega):
616 mm
Teleteksti funktsioon:
Jah
LED-taustvalguse tüüp:
Direct-LED
Ekraani diagonaal:
109.2 cm (43")
Screen shape:
Flat
Ekraani resolutsioon:
1920 x 1080 pixels
HD tüüp:
Full HD
Native refresh rate:
60 Hz
Loomulik kuvasuhe:
16:9
Kuvatehnoloogia:
LED
RMSi nimivõimsus:
2 x 10 W