Allview Television LED 32 cale 32ATC6000-H
Allview 32ATC6000-H tootepilt
  • Allview 32ATC6000-H tootepilt 1
  • Allview 32ATC6000-H tootepilt 2
  • Allview 32ATC6000-H tootepilt 3
  • Allview 32ATC6000-H tootepilt 4
  • Allview 32ATC6000-H tootepilt 5
  • Allview 32ATC6000-H tootepilt 6
TootjaAllview
Tootekood32ATC6000-H
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 5-8 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
Energy label:
Panel type:
LED
Screen size (diag.):
32"
HD technology:
HD Ready
Resolution:
1366 x 768
Refresh rate:
60 Hz
Aspect ratio:
16:9
Brightness:
180 cd/m²
Static contrast:
Response time :
8.5 ms
TV tuner:
DVB-T MPEG-4 (H.264)
TV tuner:
DVB-S2
DVB-T MPEG-2
DVB-S
DVB-T2/HEVC (H.265)
Analog
DVB-C
Smart TV:
no
System TV:
no
PVR/DVR:
3D support:
DLNA:
functions:
EPG
Max speaker power (total):
16 W
Viewing angle, horizontal:
178 °
Viewing angle, vertical:
178 °
Hotel mode:
Bluetooth:
WiFi:
I/O connectors:
1 x CI/Cl+ slot
I/O connectors:
1 x Coaxial
2 x USB 2.0
3 x HDMI
1 x AV
VESA:
100 x 100
Power consumption:
56 W
Height:
434 mm
Height with stand:
483 mm
Width:
732 mm
Depth:
81 mm
Depth with stand:
180 mm