Television Philips 58HFL6214U/12 LED 58'' 4K Ultra HD Android
Philips 58HFL6214U/12 tootepilt
  • Philips 58HFL6214U/12 tootepilt 1
TootjaPhilips
Tootekood58HFL6214U/12
Tarneaeg 2-3 nädalat
Kogus4 tk
Saadaval kiiremini
Display diagonal:
147.3 cm (58")
HD type:
4K Ultra HD
Display resolution:
3840 x 2160 pixels
Display technology:
LED
Screen shape:
Flat
Native aspect ratio:
16:9
Display brightness:
400 cd/m²
Tuner type:
Analog & digital
Analog signal format system:
PAL
Digital signal format system:
DVB-C, DVB-T, DVB-T2
Operating system installed:
Android TV
Operating system version:
Android TV 9 (Pie)
Number of speakers:
2
RMS rated power:
20 W
Audio decoders:
DTX, DTS Studio Sound, DTS-HD, Dolby MS12
Wi-Fi:
Yes
Ethernet LAN:
Yes
Wi-Fi standards:
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Wi-Fi Direct:
Product colour:
Anthracite
VESA mounting:
Panel mounting interface:
200 x 300 mm
Subtitles function:
Video formats supported:
AVC, AVI, H.264, HEVC, MKV, MPEG1, MPEG2, MPEG4, VC-1, VP9, WMV9
Audio formats supported:
AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO
Image formats supported:
BMP, GIF, JPG, PNG
Subtitle formats supported:
SMI, SRT, TXT
HDMI ports quantity:
3
USB 2.0 ports quantity:
1
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity:
Common interface (CI):
Common interface Plus (CI+):
HDMI version:
2.0
Audio Return Channel (ARC):
HDCP:
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
1
Headphone outputs:
Common interface Plus (CI+) version:
1.3.2
Hotel mode:
Basic hotel mode:
ECO mode:
Power consumption (typical):
75 W
Power consumption (standby):
0.3 W
Energy efficiency class (SDR):
F
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
75 kWh
AC input voltage:
220 - 240 V
AC input frequency:
50 - 60 Hz
Energy efficiency scale:
A to G
Operating temperature (T-T):
0 - 40 °C
Width (without stand):
1290 mm
Depth (without stand):
80 mm
Height (without stand):
750 mm