DOCK DC300 TRIPLE DISPL/USB-C 90XB08CN-BDS010 ASUSAvatud pakend
ASUS 90XB08CN-BDS010 tootepilt
  • ASUS 90XB08CN-BDS010 tootepilt 1
TootjaASUS
Tootekood90XB08CN-BDS010
Tarneaeg Laos (Tallinn)
Kogus1 tk
Sidetehnoloogia:
Docking
Hostiliides:
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C
USB 2.0 pesade arv:
0
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity:
HDMI-pesade arv:
1
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A ports quantity:
USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C ports quantity:
USB Power Delivery (USB PD):
Jah
USB Power Delivery up to:
90 W
HDMI versioon:
2.0
DisplayPortide arv:
1
DisplayPorti versioon:
1.4
Combo headphone/mic port:
Jah
DC-in jack:
USB Type-C DisplayPort Alternate Mode:
Ethernet LAN:
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
Ethernet LAN data rates:
10,100,1000 Mbit/s
Product colour:
must
Kaardilugeja integreeritud:
Sobivad mälukaardid:
SD
Max digitaalresolutsioon:
3840 x 2160 pixels
Toetatud ekraanide arv:
3
Max värskendussagedus:
60 Hz
Kaabliluku pesa:
Kaabliluku pesa tüüp:
Kensington
Korpuse materjal:
Metal, Plastic
Toiteallika tüüp:
DC, USB
Toide:
150 W
Väljundpinge:
20 V
Output current:
7.5 A
Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid:
Windows 10
Toetatud Maci operatsioonisüsteemid:
Laius:
160 mm
Sügavus:
80 mm
Kõrgus:
32 mm