InLine® LWL Duplex Kabel, LC/ST 50/125µm, OM4, 1m (88501P)

InLine 88501P tootepilt
  • InLine 88501P tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaInLine
Tootekood88501P
Hind19,11 €
Hind (km-ta)15,66 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 2  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Cable length:
1 m
Fibre optic type:
OM4
Connector 1 gender:
Male
Connector 2 gender:
Male
Product colour:
Purple
Full duplex:
Y
Core diameter:
50 µm
Cladding diameter:
125 µm
Cable diameter:
3 mm
Test protocol included:
Y
Core / cladding diameter:
50/125 µm
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale