Advanced Cable Technology ACT 15 meter LSZH Multimode 50/125 OM4 fiber patch cable duplex with LC connectors. Lc-lc 50/125 om4 duplex 15.00m (RL9715)

Advanced Cable Technology RL9715 tootepilt
  • Advanced Cable Technology RL9715 tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaAdvanced Cable Technology
TootekoodRL9715
Hind51,11 €
Hind (km-ta)41,89 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Cable length:
15 m
Connector 1:
LC
Connector 2:
LC
Connector 1 gender:
Male
Connector 2 gender:
Male
Product colour:
Blue
Full duplex:
Yes
Core diameter:
50 µm
Cladding diameter:
125 µm
Sustainability certificates:
REACH
Harmonized System (HS) code:
85447000
Material:
PVC
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale