Mellanox SPQ-CE-ER-CDFL-M kompatibler BlueOptics QSFP28 Transceiver für Singlemode 100 Gigabit Highspeed Datenübertragungen in Glasfaser Netzwerken. Unterstützt 100 Gigabit Ethernet Anwendungen in Switchen, Routern, Storage Systemen und ähnlicher Hardware (SPQ-CE-ER-CDFL-M-BO)

BLUEOPTICS SPQ-CE-ER-CDFL-M-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS SPQ-CE-ER-CDFL-M-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodSPQ-CE-ER-CDFL-M-BO
Hind1 412,39 €
Hind (km-ta)1 157,70 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 4  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
100000 Mbit/s
Interface type:
QSFP28
Single-mode fiber (SMF) supported:
Yes
Fiber optic connector:
LC
Maximum transfer distance:
40000 m
Coarse Wavelength Division Multiplexing (CWDM):
Yes
Product colour:
Silver
Form factor:
QSFP28
Maximum operating temperature:
70 °C
Operating temperature (T-T):
0 - 70 °C
Weight:
40 g
Number of products included:
1 pc(s)
Package weight:
50 g
Sustainability compliance:
Yes
Sustainability certificates:
Federal Communications Commission (FCC), RoHS
Warranty period:
5 year(s)
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale