Juniper QSFP-100G-4WDM40-I kompatibler BlueOptics QSFP28 Transceiver für Singlemode 100 Gigabit Highspeed Datenübertragungen in Glasfaser Netzwerken. Unterstützt 100 Gigabit Ethernet Anwendungen in Switchen, Routern, Storage Systemen und ähnlicher Hardwar (QSFP-100G-4WDM40-I-BO)

BLUEOPTICS QSFP-100G-4WDM40-I-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS QSFP-100G-4WDM40-I-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodQSFP-100G-4WDM40-I-BO
Hind1 412,39 €
Hind (km-ta)1 157,70 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 4  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Interface type:
QSFP28
Fiber optic connector:
LC
SFP transceiver standard:
CWDM
Maximum transfer distance:
40000 m
Coarse Wavelength Division Multiplexing (CWDM):
Yes
Product colour:
Aluminium
Operating temperature (T-T):
0 - 70 °C
Weight:
40 g
Number of products included:
1 pc(s)
Package weight:
50 g
Warranty period:
5 year(s)
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale