Samsung LH50QBCEBGCXEN Signage display digital signage flat screen 127 cm (50") WLAN 350 cd/m² 4K Ultra HD Black Tizen 16/7 (LH50QBCEBGCXEN)
Samsung LH50QBCEBGCXEN tootepilt
  • Samsung LH50QBCEBGCXEN tootepilt 1
TootjaSamsung
TootekoodLH50QBCEBGCXEN
Tarneaeg 2 nädalat
Kogus5 tk
Saadaval kiiremini
Display diagonal:
127 cm (50")
Display technology:
LCD
Display resolution:
3840 x 2160 pixels
Display brightness:
350 cd/m²
HD type:
4K Ultra HD
Touchscreen:
No
Panel type:
VA
Response time:
10 ms
Contrast ratio (typical):
4000:1
Dynamic contrast ratio marketing name:
Mega Contrast
Viewing angle, horizontal:
178°
Viewing angle, vertical:
178°
Pixel pitch:
0.285 x 0.285 mm
Display diagonal (metric):
125 cm
Horizontal scan range:
30 - 81 kHz
Vertical scan range:
48 - 75 Hz
Haze rate:
2%
Pixel frequency (max):
594 MHz
RGB colour space:
NTSC
Colour gamut:
72%
HDMI ports quantity:
3
DVI port:
No
DisplayPorts quantity:
0
USB port:
Yes
Ethernet LAN:
Yes
Wi-Fi:
HDMI version:
2.0
HDMI input ports quantity:
3
USB ports quantity:
2
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
1
RS-232 interface:
Infrared data port:
Remote (IR) input:
1
Product design:
Digital signage flat panel
Product colour:
Black
Placement supported:
Indoor
VESA mounting:
Screen shape:
Flat
Panel mounting interface:
200 x 200 mm
Bezel width (bottom):
1.15 cm
Bezel width (side):
1.15 cm
Bezel width (top):
Bezel colour:
Charcoal Black
Mounting type:
Wall
Purpose:
Universal
Operating hours (hours/days):
16/7
HDCP:
HDCP version:
2.2
Power consumption (typical):
132 W
Power consumption (sleep):
0.5 W
Energy efficiency class (SDR):
G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
82 kWh
AC input voltage:
100-240 V
AC input frequency:
50-60 Hz
Energy efficiency scale:
A to G
Computer system:
Built-in processor:
Computer system type:
System on Chip (SoC)
Operating system installed:
Tizen
Operating system version:
7.0
Display width:
1124.1 mm
Display depth:
28.5 mm
Display height:
644.8 mm
Display weight:
11.8 kg
Package width:
1246 mm
Package depth:
131 mm
Package height:
761 mm
Package weight:
14.9 kg
Stand included:
Operating temperature (T-T):
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H):
10 - 80%