Compatible Microtik SFP28-25G-BX-U-10KM BlueOptics© BO04Q27610D SFP28 Bidi Transceiver, LC-Simplex, 25GBASE-BX-U, Singlemode Fiber, TX1270nm/RX1330nm, 10KM, DDM, 0°C/+70°C (SFP28-25G-BX-U-10KM-MT-BO)

BLUEOPTICS SFP28-25G-BX-U-10KM-MT-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS SFP28-25G-BX-U-10KM-MT-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodSFP28-25G-BX-U-10KM-MT-BO
Hind108,90 €
Hind (km-ta)89,26 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
25000 Mbit/s
Interface type:
SFP28
Fiber optic connector:
SFP28
SFP transceiver standard:
BX-U
Maximum transfer distance:
10000 m
Tx wavelength (max):
1270 nm
Rx wavelength (max):
1330 nm
Product colour:
Silver
Housing material:
Metal
Maximum operating temperature:
70 °C
Operating temperature (T-T):
0 - 70 °C
Weight:
20 g
Package weight:
30 g
Sustainability compliance:
Yes
Sustainability certificates:
RoHS
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale