Compatible QNAP SFP-BXD53-20KM BlueOptics BO15C5531620D SFP Transceiver, LC-Simplex, 1000BASE-BX-D, Singlemode Fiber, TX1550nm/RX1310nm, 10KM, DDM, 0°C/+70°C (SFP-BXD53-20KM-QN-BO)

BLUEOPTICS SFP-BXD53-20KM-QN-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS SFP-BXD53-20KM-QN-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodSFP-BXD53-20KM-QN-BO
Hind74,60 €
Hind (km-ta)61,15 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
1250 Mbit/s
Interface type:
SFP
Single-mode fiber (SMF) supported:
Yes
Fiber optic connector:
LC
SFP transceiver standard:
BX-D
Maximum transfer distance:
20000 m
Tx wavelength (max):
1550 nm
Rx wavelength (max):
1310 nm
Housing material:
Metal
Hot-Plug support:
Yes
Weight:
200 g
Number of products included:
1 pc(s)
Package weight:
300 g
Sustainability certificates:
RoHS
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale