compatible TP-Link SFP28-25G-BX-D-10KM BlueOptics© BO04Q33610D SFP28 Bidi Transceiver, LC-Simplex, 25GBASE-BX-D, Singlemode Fiber, TX1330nm/RX1270nm, 10KM, DDM, 0°C/+70°C (SFP28-25G-BX-D-10KM-TL-BO)

BLUEOPTICS SFP28-25G-BX-D-10KM-TL-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS SFP28-25G-BX-D-10KM-TL-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodSFP28-25G-BX-D-10KM-TL-BO
Hind108,90 €
Hind (km-ta)89,26 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
25000 Mbit/s
Interface type:
SFP28
Single-mode fiber (SMF) supported:
Yes
Fiber optic connector:
LC
SFP transceiver standard:
BX-D
Maximum transfer distance:
10000 m
Tx wavelength (max):
1330 nm
Rx wavelength (max):
1270 nm
Digital Diagnostics Monitoring (DDM):
Yes
Operating temperature (T-T):
0 - 70 °C
Weight:
20 g
Number of products included:
1 pc(s)
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale