compatible Pure Storage SFP-BXD43-20KM BlueOptics BO15C4931620D SFP Transceiver, LC-Simplex, 1000BASE-BX-D, Singlemode Fiber, TX1490nm/RX1310nm, 10KM, DDM, 0°C/+70°C (SFP-BXD43-20KM-PS-BO)

BLUEOPTICS SFP-BXD43-20KM-PS-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS SFP-BXD43-20KM-PS-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodSFP-BXD43-20KM-PS-BO
Hind76,99 €
Hind (km-ta)63,11 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
1250 Mbit/s
Interface type:
SFP
Single-mode fiber (SMF) supported:
Yes
Fiber optic connector:
LC
Maximum transfer distance:
20000 m
Tx wavelength (max):
1490 nm
Rx wavelength (max):
1310 nm
Fiber ethernet cabling technology:
1000BASE
Digital Diagnostics Monitoring (DDM):
Yes
Housing material:
Metal
Hot-Plug support:
Yes
Weight:
20 g
Number of products included:
1 pc(s)
Package weight:
30 g
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale