Gembird Filament PLA niebieski (3DP-PLA1.75-01-FB)
GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-FB tootepilt
  • GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-FB tootepilt 1
  • GEMBIRD 3DP-PLA1.75-01-FB tootepilt 2
TootjaGEMBIRD
Tootekood3DP-PLA1.75-01-FB
Tarneaeg 5-7 tp
Kogus2 tk
Saadaval kiiremini
Printing material:
Polylactic acid (PLA)
Printing colours:
Fluorescent blue
Colour name:
Fluorescent Blue
Impact strength:
5 kJ/m²
Tensile modulus:
45 MPa
Print temperature guideline:
200 °C
Weight:
1 kg
Density:
1250 kg/m³
Diameter:
1.75 mm
Wire length:
330 m
Package width:
210 mm
Package depth:
210 mm
Package height:
80 mm