BlueOptics QSFP-40G-LR4L-SS-BO Network transceiver module fiber optics 40 Mbit/s (QSFP-40G-LR4L-SS-BO)

BLUEOPTICS QSFP-40G-LR4L-SS-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS QSFP-40G-LR4L-SS-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodQSFP-40G-LR4L-SS-BO
Hind323,61 €
Hind (km-ta)265,25 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
40 Mbit/s
Interface type:
QSFP
Single-mode fiber (SMF) supported:
Yes
Fiber cable diameters supported (core/cladding):
9/125 µm
Maximum transfer distance:
2000 m
Ethernet LAN:
Yes
Ethernet interface type:
40 Gigabit Ethernet
Networking standards:
IEEE 802.3ba
Housing material:
Metal
Mean time between failures (MTBF):
1000000 h
Operating temperature (T-T):
0 - 70 °C
Weight:
40 g
Number of products included:
1 pc(s)
Manual:
Yes
Package weight:
50 g
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale