BlueOptics SFP-GIG-LH70-BO Network transceiver module fiber optics 1000 Mbit/s 1550 nm (SFP-GIG-LH70-BO)

BLUEOPTICS SFP-GIG-LH70-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS SFP-GIG-LH70-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
TootekoodSFP-GIG-LH70-BO
Hind101,70 €
Hind (km-ta)83,36 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
1000 Mbit/s
Interface type:
SFP
Single-mode fiber (SMF) supported:
Yes
Fiber optic connector:
LC
Maximum transfer distance:
70000 m
Wavelength:
1550 nm
Fiber ethernet cabling technology:
1000BASE
Digital Diagnostics Monitoring (DDM):
Yes
Product colour:
Stainless steel
Brand compatibility:
Alcatel-Lucent
Number of products included:
1 pc(s)
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale