BlueOptics 02315206-BO Network transceiver module fiber optics (02315206-BO)

BLUEOPTICS 02315206-BO tootepilt
  • BLUEOPTICS 02315206-BO tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaBLUEOPTICS
Tootekood02315206-BO
Hind134,40 €
Hind (km-ta)110,16 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Maximum data transfer rate:
1250 Mbit/s
Interface type:
SFP
Single-mode fiber (SMF) supported:
Yes
Fiber optic connector:
LC (UPC)
SFP transceiver standard:
ZX
Maximum transfer distance:
120000 m
Tx wavelength (max):
1550 nm
Rx wavelength (max):
1550 nm
Ethernet LAN:
Yes
Ethernet interface type:
1.25 Gigabit Ethernet
Fiber ethernet cabling technology:
1000BASE
Duplex system:
Full
Digital Diagnostics Monitoring (DDM):
Yes
Product colour:
Silver
Form factor:
SFP
Hot-Plug support:
Yes
Hot-swap:
Yes
Easy to install:
Yes
Mean time between failures (MTBF):
1000000 h
Brand compatibility:
Huawei
Maximum operating temperature:
70 °C
Weight:
20 g
Sustainability compliance:
Yes
Sustainability certificates:
CE, Federal Communications Commission (FCC), RoHS
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale