Lanberg Patch panel 1U 19'' 24x RJ-45 Kat.6A Czarny (PPSA-1024-B)
Lanberg PPSA-1024-B tootepilt
  • Lanberg PPSA-1024-B tootepilt 1
  • Lanberg PPSA-1024-B tootepilt 2
  • Lanberg PPSA-1024-B tootepilt 3
  • Lanberg PPSA-1024-B tootepilt 4
  • Lanberg PPSA-1024-B tootepilt 5
TootjaLanberg
TootekoodPPSA-1024-B
Tarneaeg 5-7 tp
Kogus4 tk
Saadaval kiiremini
Ports quantity:
24
Cable types supported:
Cat6a
Cable shielding:
F/UTP (FTP)
Product colour:
Black
Material:
ABS, Metal
Mounting:
Rack mounting
Rack capacity:
1U
Cable management:
Yes
Width:
445 mm
Height:
44.5 mm
Depth:
102 mm