Huawei SFP-GE-LX-SM1310 - SFP (Mini-GBIC)-Transceiver module - GigE - 1000Base-LX - LC Single mode - bis zu 10 km - 1310 nm

Huawei 02315200 tootepilt
  • Huawei 02315200 tootepilt 1

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaHuawei
Tootekood02315200
Hind125,60 €
Hind (km-ta)102,95 €
Tarneaeg2-3 nädalat
Kogus 5+  tk
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
ESTO
Telia
LHV

ESTO järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

Telia järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

LHV järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud. Tutvu tingimustega siin.

SFP transceiver type:
Fiber optic
Single-mode fiber (SMF) supported:
Y
Fiber optic connector:
LC
Maximum transfer distance:
10000 m
Wavelength:
1310 nm
Operating temperature (T-T):
0 - 70 °C
Storage temperature (T-T):
-40 - 85 °C
Operating relative humidity (H-H):
10 - 80%
Storage relative humidity (H-H):
10 - 80%
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale