Dahua Europe Dahua DHI-LM27-B200S 27 1920 x 1080 VGA (HD-15) HDMI 100Hz
Dahua Europe DHI-LM27-B200S tootepilt
  • Dahua Europe DHI-LM27-B200S tootepilt 1
TootjaDahua Europe
TootekoodDHI-LM27-B200S
Tarneaeg 4-6 tp
Kogus5+ tk
Display diagonal:
68.6 cm (27")
Display resolution:
1920 x 1080 pixels
Native aspect ratio:
16:9
Display technology:
LED
Touchscreen:
No
HD type:
Full HD
Panel type:
VA
Response time:
8 ms
Screen shape:
Flat
Contrast ratio (typical):
3000:1
Maximum refresh rate:
75 Hz
Display number of colours:
16.7 million colours
Display brightness (typical):
250 cd/m²
Supported video modes:
1080p
Viewing angle, horizontal:
178°
Viewing angle, vertical:
178°
Low Blue Light technology:
Yes
Built-in speaker(s):
Yes
Built-in camera:
No
Number of speakers:
2
RMS rated power:
2 W
Product colour:
Black
Housing material:
Metal, Plastic
Front bezel colour:
Black
Feet colour:
Built-in USB hub:
HDMI:
VGA (D-Sub) ports quantity:
1
HDMI ports quantity:
1
DC-in jack:
VESA mounting:
Cable lock slot:
Panel mounting interface:
75 x 75 mm
Wall mountable:
Tilt adjustment:
On Screen Display (OSD):
Energy efficiency class (SDR):
E
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
20 kWh
Power consumption (typical):
36 W
Power consumption (standby):
0.5 W
AC adapter output voltage:
12 V
Power supply type:
External
Energy efficiency scale:
A to G
Width (with stand):
614.1 mm
Depth (with stand):
45.1 mm
Height (with stand):
363 mm
Weight (with stand):
3.84 kg
Bezel width (side):
4 mm
Bezel width (top):
4 mm
Bezel width (bottom):
1.61 cm
Package width:
694 mm
Package depth:
114 mm
Package height:
458 mm