Dahua Europe MONITOR DAHUA LM22-H200
Dahua Europe LM22-H200 tootepilt
  • Dahua Europe LM22-H200 tootepilt 1
  • Dahua Europe LM22-H200 tootepilt 2
TootjaDahua Europe
TootekoodLM22-H200
Tarneaeg 3-5 tp
Kogus5+ tk
Display diagonal:
54.5 cm (21.4")
Display resolution:
1920 x 1080 pixels
Native aspect ratio:
16:9
Display technology:
LED
Touchscreen:
No
HD type:
Full HD
Response time:
6.5 ms
Screen shape:
Flat
Contrast ratio (typical):
1000:1
Maximum refresh rate:
60 Hz
Display number of colours:
16.7 million colours
Backlight type:
W-LED
Display brightness (typical):
250 cd/m²
Viewing angle, horizontal:
178°
Viewing angle, vertical:
178°
Built-in speaker(s):
Yes
Built-in camera:
No
Number of speakers:
2
RMS rated power:
3 W
Market positioning:
Home
Product colour:
Black
Built-in USB hub:
HDMI:
Yes
Headphone out:
VGA (D-Sub) ports quantity:
1
HDMI ports quantity:
1
Audio input:
VESA mounting:
Panel mounting interface:
75 x 75 mm
Energy efficiency class (SDR):
F
Energy consumption (SDR) per 1000 hours:
18 kWh
Power consumption (typical):
24 W
Power consumption (standby):
0.5 W
Input current:
2 A
Energy efficiency scale:
A to G
Operating temperature (T-T):
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H):
10 - 85%
Width (with stand):
491.7 mm
Depth (with stand):
200 mm
Height (with stand):
369.4 mm
Width (without stand):
491.7 mm
Depth (without stand):
38 mm
Height (without stand):
285.1 mm
Weight (without stand):
3.3 kg
Package width:
355 mm
Package depth:
548 mm
Package height:
108 mm