SAMSUNG LS27FG502EUXEN 27inch IPS Flat 16:9 2560x1440 300cd/m2 HDR 10 1ms 180hz HDMI DisplayPort HAS GSYNC
Samsung LS27FG502EUXEN tootepilt
  • Samsung LS27FG502EUXEN tootepilt 1
TootjaSamsung
TootekoodLS27FG502EUXEN
Garantii 2 aastat
Tarneaeg 1-3 tp
Kogus5+ tk
Saadaval kiiremini
SAMSUNG LS27FG502EUXEN 27inch IPS Flat
Toote kirjeldus:
Samsung Odyssey G5 S27FG502EU - G50F Series - LED monitor - 27" - HDR
Seadme tüüp:
LED-backlit LCD monitor - 27"
Energy Label QR Code URL:
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2435795
Energiaklass:
Class E
Energy Consumption per Year:
31 kWh
Adaptive-Sync Technology:
AMD FreeSync
Paneeli tüüp:
Fast IPS
Kuvasuhe:
16:9
Loomulik resolutsioon:
QHD 2560 x 1440 at 180 Hz
Pixel Pitch:
0.2335 mm
Heledus:
300 cd/m²
Kontrastsussuhe:
1000:1
HDR Capable:
HDR10
Reageerimisaeg:
1 ms (grey-to-grey)
Gaming:
Jah
Colour Support:
16.7 million colours
Colour Gamut:
99% sRGB