Intellinet 163613 Listwa zasilająca (PDU) Rack 19" 1U 8x nest C19, 110-250V/16A, kabel 2m - Intellinet 163613 Listwa zasilająca (PDU) Rack 19" 1U 8x nest C19, 110-250V/16A, kabel 2m
Product image of Intellinet 163613
  • Product image of Intellinet 163613 1
VendorIntellinet
Product code163613
Ships in 5-8 bd
Quantity1 pc
Rack capacity:
1U
Product colour:
Black, Silver
AC outlets quantity:
8 AC outlet(s)
AC outlet types:
C19 coupler
Cable length:
2 m
Nominal input voltage:
110 - 250 V
Maximum current:
16 A
Width:
485.2 mm
Depth:
45 mm
Height:
45 mm