Ubiquiti Networks POE-24-12W-WH 12Watt
Product image of Ubiquiti POE-24-12W-WH
  • Product image of Ubiquiti POE-24-12W-WH 1
VendorUbiquiti
Product codePOE-24-12W-WH
Ships in 4-6 bd
Quantity5+ pcs
Ships quicker
Power over Ethernet (PoE):
Yes
Product colour:
White
Ethernet LAN (RJ-45) ports:
2
Power over Ethernet (PoE) voltage:
24 V
Output power:
12 W
Operating temperature (T-T):
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H):
35 - 95%
Storage temperature (T-T):
-30 - 40 °C
Width:
44 mm
Depth:
29 mm
Height:
87 mm