Digitus DN-10-06U-B cabinet - 6U
Product image of Digitus DN-10-06U-B
  • Product image of Digitus DN-10-06U-B 1
VendorDigitus
Product codeDN-10-06U-B
Ships in 2-4 bd
Quantity2 pcs
Ships quicker
Type:
Wall mounted rack
Maximum weight capacity:
30 kg
Product colour:
Grey
Front door construction:
Glass
Side panels included:
Yes
Key lock:
Yes
International Protection (IP) code:
IP20
Size (imperial):
25.4 cm (10")
Width:
312 mm
Depth:
300 mm
Package width:
350 mm
Package depth:
360 mm