Toshiba QLED TV 32 cale 32QV2F63DG
Product image of Toshiba 32QV2F63DG
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 1
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 2
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 3
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 4
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 5
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 6
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 7
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 8
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 9
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 10
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 11
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 12
  • Product image of Toshiba 32QV2F63DG 13
VendorToshiba
Product code32QV2F63DG
Warranty 2 years
Ships in 5-8 bd
Quantity5+ pcs
Energy label:
Panel type:
QLED
Screen size (diag.):
32"
HD technology:
Full HD
Resolution:
1920 x 1080 (FHD 1080)
Refresh rate:
60 Hz
Brightness:
200 cd/m²
TV tuner:
Analog
TV tuner:
DVB-S2
DVB-T MPEG-2
DVB-T MPEG-4 (H.264)
DVB-T2/HEVC (H.265)
DVB-C
Smart TV:
yes
System TV:
VIDAA
Image technology:
TRU Resolution
Image technology:
HDR10
Natural motion
PVR/DVR:
Yes
3D support:
No
DLNA:
functions:
Parental lock
functions:
Subtitles mode
Max speaker power (total):
12 W
Hotel mode:
Bluetooth:
WiFi:
I/O connectors:
1 x 3,5 mm minijack
I/O connectors:
2 x HDMI
1 x Coaxial
1 x Antenna input
1 x CI/Cl+ slot
1 x RJ-45 LAN
1 x USB 2.0
VESA:
75 x 75
Power consumption:
26 kW
Height:
430 mm
Height with stand:
473 mm
Width:
728 mm
Depth:
76 mm
Depth with stand:
173 mm