Techly Icalcd100Bk Black Desk
Product image of Techly ICA-LCD-100BK
  • Product image of Techly ICA-LCD-100BK 1
VendorTechly
Product codeICA-LCD-100BK
Warranty 1 year
Ships in 5-7 bd
Quantity1 pc
Maximum weight capacity:
10 kg
Maximum screen size:
76.2 cm (30")
Mounting type:
Desk
Minimum screen size:
33 cm (13")
Minimum VESA mount:
75 x 75 mm
Maximum VESA mount:
100 x 100 mm