SAMSUNG HG32T5300EZXEN 32inch FHD 10W Speakers DVB-T2/C/S2 tuner SmartHub WiFi IPTV LYNK Cloud Energy Rating G
Product image of Samsung HG32T5300EZXEN
  • Product image of Samsung HG32T5300EZXEN 1
VendorSamsung
Product codeHG32T5300EZXEN
Warranty 3 years
Ships in 1-3 bd
Quantity5+ pcs
SAMSUNG HG32T5300EZXEN 32inch FHD
Product Description:
Samsung HG32T5300EZ HT5300 Series - 32" LED-backlit LCD TV - Full HD - for hotel / hospitality
Product Type:
LED-backlit LCD TV - Smart TV
Diagonal Class:
32"