Samsung Monitor 24 cale LS24D302GAUXEN
Product image of Samsung LS24D302GAUXEN
  • Product image of Samsung LS24D302GAUXEN 1
  • Product image of Samsung LS24D302GAUXEN 2
  • Product image of Samsung LS24D302GAUXEN 3
  • Product image of Samsung LS24D302GAUXEN 4
  • Product image of Samsung LS24D302GAUXEN 5
  • Product image of Samsung LS24D302GAUXEN 6
  • Product image of Samsung LS24D302GAUXEN 7
  • Product image of Samsung LS24D302GAUXEN 8
VendorSamsung
Product codeLS24D302GAUXEN
Warranty 2 years
Ships in 5-8 bd
Quantity5+ pcs
Energy label:
Aspect ratio:
16:9
Screen size (diag.):
24"
Matrix type:
TFT IPS
Display surface:
Matt
Touch screen:
No
Transreflective technology:
LED
Visible area, vertical:
296.46 mm
Visible area, horizontal:
527.04 mm
Resolution:
1920 x 1080 (FHD 1080)
Response time :
5 ms
Brightness:
250 cd/m²
Static contrast:
Dynamic contrast:
Mega Contrast
Refresh rate:
100 Hz
Viewing angle, horizontal:
178 °
Viewing angle, vertical:
178 °
Number of colors:
16,7 mln
I/O connectors:
1 x 15-pin D-Sub
I/O connectors:
1 x HDMI
Kensington Security Slot:
Nie
Bluetooth:
No
WiFi:
Speakers built-in :
TV tuner built-in:
Web camera:
None
Microphone:
Nie
Auto Pivot:
Swivel:
Tilt:
Yes
Height adjustment:
VESA:
100 x 100
Power consumption:
25 W
Energy class:
E
Color:
Black
Height:
320.4 mm
Height with stand:
428.5 mm
Width:
540.7 mm
Depth:
36.2 mm
Depth with stand:
175.1 mm