Toshiba QLED TV 43 cale 43QV3F63DG
Product image of Toshiba 43QV3F63DG
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 1
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 2
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 3
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 4
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 5
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 6
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 7
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 8
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 9
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 10
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 11
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 12
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 13
  • Product image of Toshiba 43QV3F63DG 14
VendorToshiba
Product code43QV3F63DG
Warranty 2 years
Ships in 5-8 bd
Quantity5+ pcs
Energy label:
Panel type:
QLED
Screen size (diag.):
43"
HD technology:
Ultra HD/4K
Resolution:
3840 x 2160
Refresh rate:
60 Hz
Brightness:
320 cd/m²
TV tuner:
DVB-T MPEG-2
TV tuner:
DVB-S2
DVB-T MPEG-4 (H.264)
DVB-C
DVB-T2/HEVC (H.265)
Analog
DVB-S
Smart TV:
yes
System TV:
VIDAA
Image technology:
UHD Upscaling
Image technology:
TRU Flow
HDR Dolby Vision
TRU Resolution
MEMC
HDR
HDR10
PVR/DVR:
Yes
3D support:
No
DLNA:
No
functions:
EPG
Max speaker power (total):
20 W
Hotel mode:
Bluetooth:
WiFi:
I/O connectors:
1 x Antenna input
I/O connectors:
2 x USB 2.0
1 x RJ-45 LAN
1 x CI/Cl+ slot
3 x HDMI
VESA:
100 x 100
Power consumption:
42 W
Height:
561 mm
Height with stand:
615 mm
Width:
965 mm
Depth:
87 mm
Depth with stand:
235 mm