Allview Television LED 24 cale 24IPLAY6000-H
Product image of Allview 24IPLAY6000-H
  • Product image of Allview 24IPLAY6000-H 1
  • Product image of Allview 24IPLAY6000-H 2
  • Product image of Allview 24IPLAY6000-H 3
  • Product image of Allview 24IPLAY6000-H 4
  • Product image of Allview 24IPLAY6000-H 5
  • Product image of Allview 24IPLAY6000-H 6
  • Product image of Allview 24IPLAY6000-H 7
VendorAllview
Product code24IPLAY6000-H
Warranty 2 years
Ships in 5-8 bd
Quantity2 pcs
Energy label:
Panel type:
D-LED
Screen size (diag.):
24"
HD technology:
HD Ready
Resolution:
1366 x 768
Aspect ratio:
16:9
Static contrast:
TV tuner:
DVB-C
TV tuner:
DVB-T2/HEVC (H.265)
Analog
DVB-S
DVB-S2
DVB-T MPEG-2
DVB-T MPEG-4 (H.264)
Smart TV:
yes
System TV:
VIDAA
Image technology:
Adaptive contrast
Image technology:
DNR
Expert mode
PVR/DVR:
Yes
3D support:
No
functions:
Time shift
functions:
Automatic channel scanning
EPG
Max speaker power (total):
6 W
Viewing angle, horizontal:
178 °
Viewing angle, vertical:
178 °
Hotel mode:
Bluetooth:
No
WiFi:
I/O connectors:
1 x Antenna input
I/O connectors:
1 x RJ-45 LAN
1 x SPDIF out
1 x 3,5 mm minijack
3 x HDMI
2 x USB 2.0
1 x CI/Cl+ slot
VESA:
100 x 100
Power consumption:
18 W
Height:
180 mm
Height with stand:
327.6 mm
Width:
551.4 mm
Depth:
76.7 mm
Depth with stand:
376.8 mm