Muusikakeskus Panasonic, CD/USB, 40W,BT, hõbe

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaPanasonic
TootekoodSC-HC410EG-S
Hind (km-ta)176,25 €
Hind211,50 €
Tarneaeg2-4 tp
TransportTASUTA ÜLE EESTI!

Järelmaksu kalkulaator

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud.Tutvu tingimustega siin.

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud.Tutvu tingimustega siin.

Tähelepanu! Järelmaks on finantskohustus,
millega kaasnevad kulud.Tutvu tingimustega siin.

Space Tune™ optimeerib heli vastavalt erinevatele asukohtadele
HC410 on HC-sarjas esimene toode, millel on Space Tune™ – funktsioon, mis muudab sagedust vastavalt erinevatele asukohtadele. Sellisel funktsioonil on eelseaded, mis vastavad kolmele asukohale – seina lähedal, seinal ja nurga lähedal.

8 cm täisulatuskõlarid ja erikujuline heliava
Kõlarites on kasutatud erikujulist heliava, mille ainulaadne vorm suurendab resonantsi. Nautige õhukese korpuse kohta kujuteldamatult rikast ja tugevat bassiheli, mis ei tee kvaliteedile järeleandmisi.

Minimaalse segamise või moonutusega loomulik heli
LincsD-Amp võimaldab muusikat nautida täpselt sellisel kujul, nagu see on mõeldud. Selle tehnoloogia uusim innovatiivne variant lahendab probleemid (nt värina ja toiteploki müraga seotud mured), mis muusika digitaalse taasesituse korral enamasti moonutusi põhjustavad.

Harmooniline minimalism
Horisontaalsed ja vertikaalsed jooned moodustavad minimalistliku raami, samas kui parimad materjali loovad kõrgekvaliteedilise tekstuuri. HC410-l on lihtne ja rafineeritud kujustus, mis harmoneerub iga interjööriga. Seinale kinnitatav tähendab paigaldatavust igasse ruumi või asukohta. Laske muusikal ja disainil rõhutada teie elukeskkonda.

Hoolikalt valitud materjalid
HC410 esipaneel on valmistatud puhtast alumiiniumist, kuid kõlarid on kaetud kangaga. Lihvitud viimistlus annab alumiiniumist esipaneelile mati ilme, mis võtab maha materjali loomulikku kontrastsust. Ainult tõelise metalliga kaasnev kõrge kvaliteet haakub kõlarite kangatekstuuriga ja jätab kõrgklassi mulje.

Värv, mis harmoneerub teie toaga
HC seeria pakub erinevaid värvikombinatsioone. Nende disain sobitub väga erinevate interjööridega. Teie eluruumiga harmoneerudes lisab ta sellele sama kõrge kvaliteediga aktsendi. Isegi toitejuhtme värvus ühildub seadme korpuse värviga. 2 m toitejuhe on seatud langema täpselt ja sümmeetriliselt korpuse põhja keskelt.

AUX-IN Auto Play heliseadmetele ja voogesitusseadmetele
Ühendage oma olemasolev heli- või voogesitusseade, näiteks Chromecast Audio, AUX-IN-pesasse. Isegi, kui HC410 on välja lülitatud tunneb ta seadmest lähtuva helisignaali ära, lülitub automaatselt sisse ja alustab AUXpesa kaudu muusika esitamist.

Esitage oma lemmikmuusikat juhtmevabalt
HC410 suudab esitada nutitelefonist, tahvelarvutist või mõnest teisest seadmest Bluetooth®-ühenduse kaudu edastatavaid helifaile. Võite kerge vaevaga nautida oma lemmikmuusikat, installides Panasonicu muusika voogesituse rakenduse, mis võimaldab teil luua esitusloendeid või muuta esitatavate laulude järjekorda.

Tüüp:
Home audio micro system
Product colour:
hõbedane
Optiline seade:
Y
Kassettdekk:
Ei
RMSi nimivõimsus:
40 W
Tweeter diameter:
8 cm
Toetatud raadiosagedusalad:
FM
Radio Data System (RDS):
Y
Eelhäälestatud jaamade arv:
30
Wi-Fi:
Ei
USB port:
Y
Apple docking:
Ei
Välisseadme (AUX) sisend:
Y
Bluetooth:
Y
MP3 taasesitus:
Y
Kaardilugeja integreeritud:
Ei
Toetatud audioformaadid:
SBC
Toetatud plaaditüübid:
CD-R,CD-RW
Equalizer:
Y
Ekvalaiserirežiimid:
Bass
Integrated timer:
Y
Unetaimer:
Y
Seinale kinnitatav:
Y
Toiteallikas:
AC
Sisendpinge:
220 - 240 V
Sisendsagedus:
50 Hz
Kogus:
1
Toitejuhe kaasas:
Y
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale