Muusikakeskus Sony, torn, BT,Taiko,must

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaSony
TootekoodMHCV72D.CEL
Hind (km-ta)561,92 €
Hind674,30 €
TarneaegOtsas
TransportTASUTA ÜLE EESTI!

360° heli
Sony muusikakeskus on nähtav ja tuntav juba kaugelt. Selle vahva 360° valgustus hakkab eemalt silma ning kaugele ulatav sügav bass käib mõnusalt läbi keha. Muusikakeskuse 360° heli JET BASS BOOSTER poolt viib peo uutesse kõrgustesse.

Päästa oma sisemine superstaar valla
Muusikakeskus pakub midagi igaühele. Kaks mikrofoni sisendit võimaldavad korraldada tõelise karaoke võistluse, kus mitu inimest laulavad samal. Alternatiivselt võib ühe mikrofoni sisendi ühendada kitarri külge ning kasutada süsteemi kui kitarrivõimendit.

Taiko Mode
Kasuta Taiko Mode funktsiooni, et lisada muusikale enda trummirütm või pane enda trummari oskused proovile ja astu duelli oma sõbraga. Koputa ja pühi paneelil samaaegselt tulukestega ja selgita välja, kes saavutab peo kõrgeima punktisumma.

Hääljuhtimine
Fiestable nutiseadme rakendus võimaldab kasutada muusikakeskusega häälkäsklusi. Valida on kuni 39 erineva käskluse vahel, nagu näiteks laulu vahetamine ja LED valgustuse muutmine.

NFC ja Bluetooth
Kasuta NFC One-touch võimalust, et kiiresti ja mugavald ühendada oma nutiseade muusikakeskuse külge. Edasi võid Bluetooth tehnoloogiat kasutades juhtida süsteemi otse tantsupõrandalt. Muusikakeskusega saab ühendada kuni 3 nutiseadet samaaegselt, et ka külalised saaksid omi laule mängida.

Käeviipega juhtimine
Muusikakeskust on võimalik juhtida vertikaalsete ja horisontaalsete käeviibetega, mis on tõeliselt innovaatiline ja vahva kogemus. Vaheta laule või keera heli valjemaks - kõike käeviibete abil.

Product colour:
must
Mid-range driver diameter:
12 cm
Woofer diameter:
30 cm
Tweeter diameter:
5 cm
Audiodekoodrid:
Dolby Digital
USB 2.0 pesade arv:
1
Mikrofonisisend:
Y
Audio (L/R) in:
1
Bluetooth:
Y
Bluetoothi profiilid:
A2DP,AVRCP,SPP
Heliväljund:
1
Near Field Communication (NFC):
Y
Toetatud audioformaadid:
MP3
Equalizer:
Y
Unetaimer:
Y
Energiatarve (ooterežiimis):
0.5 W
Laius:
370 mm
Sügavus:
427 mm
Kõrgus:
930 mm
Kaal:
21.6 kg
Käeshoitav pult:
Y
Tweeter:
Y
Taasesitusplaatide liigid:
CD,CD-R,CD-RW,DVD,DVD+R,DVD+R DL,DVD+RW,DVD-R,DVD-RW
FM-raadio:
Y
Bassikõlar:
Y
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale