Huawei Watch GT 2, hõbe ja pruun

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaHuawei
Tootekood55024470
Hind (km-ta)154,67 €
Hind185,60 €
TarneaegOtsas
TransportTASUTA ÜLE EESTI!

Hämmastav jõudlus
Kirin A1, HUAWEI esimene enda arendatud kantav kiip, mis tagab suure tööjõudluse ja uskumatult madala voolutarbe.
Topeltkiibistikuga ehitus ja võimsad 2.0 energiasäästu algoritmid tagavad, et HUAWEI WATCH GT 2 kasutab ööpäevaringseks hämmastava jõudluse saavutamiseks vähem energiat. See nutikell optimeerib voolutarvet automaatselt, et tagada aku pikk kestvus.

Minimalistliku esteetikaga kujundus
Minimalismi esteetikast inspireeritud ehitusega HUAWEI WATCH GT 2 nutikella juures on kasutusel kõrge kvaliteediga 3D klaasist sihverplaat, et luua ilma raamita kuva. Kellakorpuse detailid ja selle klassikaline disain on vormistatud peene meistritööna.

Professionaalne sporditreener
Uus läbimurre personaaltreeningus. HUAWEI WATCH GT 2 jälgib sinu treeninguid täpse positsioonimissüsteemiga ning sinu südant TruSeen™ 3.5 pulsiseiretehnoloogiaga. See seade on ideaalne kaaslane sinu sise- ning vabaõhutegevusteks.

Pulsi jälgimine reaalajas
HUAWEI TruSeen™ on nüüd värskendatud versioonile 3.5, et pakkuda efektiivsemat ja täpsemat südamelöögisageduse mõõtmist reaalajas. Nutika tehisintellektil põhineva pulsisageduse algoritmiga jälgib kell sinu pulssi kogu päeva vältel, isegi magades.

Pulsiandur ujumisel
Tänu 5 ATM veekindlusele saab HUAWEI WATCH GT 2 jälgida pulssi ka ujumise2 ajal, lisaks ka SWOLF-i, läbitud vahemaad, põletatud kaloreid ja kiirust.

Aeroobne/anaeroobne treeninguefekt
Aeroobne/anaeroobne treening tähistab aeroobse / kõrge intensiivsusega treeningu eeliseid teie kehale. Seda saab parandada pikaajalise suure intensiivsusega vahelduva anaeroobse treeninguga.

Taastumisaeg
See tähistab aega, mis kulub füüsilise vormi täielikuks taastumiseks pärast treeningut, mis kajastab füüsilist väsimust treeningu ajal.

Personaalse treeningu juhendaja
Kella on tehases paigaldatud 10+ jooksukursust ja see pakub treeningu ajal hääljuhiseid. Need kursused on mõeldud abistama erinevate jooksueesmärkidega kasutajaid: uued jooksjad, inimesed, kes tahavad kaalust alla võtta, või jooksjad, kes soovivad oma vastupidavust parandada. Nendes kategooriates pakume seotuse hoidmiseks erinevaid tasemeid.

Sinu igapäevase elu assistent
Sinu igapäevase elu lihtsustamiseks toetab HUAWEI WATCH GT 2 selliseid funktsioone nagu Bluetooth-helistamine, seadmesisene muusika, sõnumi märguanne, TruSleepTM 2.0 uneseire ja TruRelax™ vererõhuseire. Ela toimekat elu koos KELLAGA, mis on loodud just sulle.

Muusika taasesitamine
Väljast ilus, seest vastupidav. HUAWEI WATCH GT 2 nutikella on võimalik salvestada kuni 500 pala kella saab hõlpsasti ühendada HUAWEI FreeBuds 3 kõrvaklappidega. Saad jooksma minnes nautida muusikat oma lemmikloendist, ilma et peaks telefoni kaasa võtma.

Parem uneseire
HUAWEI TruSleep™ 2.0 funktsiooni abil oskab HUAWEI WATCH GT 2 teaduslikult jälgida ja diagnoosida 6 levinumat tüüpi uneprobleeme ning pakkuda lisaks soovitusi paremaks puhkamiseks. Ja magades jälgib kell teie pulssi, analüüsib sinu hingamist ja annab hinnangu sinu une üldise kvaliteedi kohta.

Vabane stressist
HUAWEI TruRelax™ pakub stressi seiret terve päeva vältel ning hoolitseb sinu tervise eest.
Hingamistreening (APP lõpp) vabastab stressist ja reguleerib õigel ajal seisundit.

Ööpäevane aktiivsuse seire
Jälgi oma tervisliku seisundi edenemist kogu päeva vältel, nagu näiteks sammude arv, põletatud kalorid, püsti tõusmise arv ja keskmise kuni kõrge intensiivsusega tegevused.

Igapäevase elu funktsioonid
Selle kellaga saabub mugavuse uus tase, seade toetab tekstisõnumite, meilide, kalendrisündmuste ja muude sotsiaalmeedia rakenduste märguandeid. Samuti on võimalik kasutada muid funktsioone, nagu Ilm, Äratus, Taimer, Stopper, Taskulamp ja Leia minu telefon.

Ekraani tüüp:
AMOLED
Ekraani resolutsioon:
454 x 454 pixels
Puutetundlik ekraan:
Y
Ekraani diagonaal:
3.53 cm (1.39")
Pikslitiheduseks:
326 ppi
Watch case size:
46 mm
Watch case colour:
Stainless steel
Watch case material:
Metal, Plastic
Rihma värv:
pruun
Rihma materjal:
Leather
Kuju:
Round
Wrist size range:
140 - 210 mm
Suggested gender:
Male
Buckle colour:
Stainless steel
Buckle material:
Stainless steel
Colour name:
Pebble Brown
Sulguri tüüp:
Single prong strap buckle
Removable strap:
Y
Veekindel:
Y
Veekindel kuni sügavuseni:
50 m
Sisseehitatud kaamera:
Ei
Toetatud mobiil-operatsioonisüsteemid:
Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 12, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3
Sobivad mälukaardid:
Not supported
Protsessori tootja:
HiSilicon
Protsessori mudel:
Kirin A1
Südame löögisageduse monitor:
Y
Pedometer:
Y
Calories burned:
Y
Kiirendusmõõtur:
Y
Güroskoop:
Y
Magnetometer:
Y
Multisport mode:
Y
Quality of sleep:
Y
Valgussensor:
Y
Värinalarm:
Y
Smart notifications:
Y
SMS notifications:
Y
Baromeeter:
Y
GPS (satellite):
Y
Bluetoothi versioon:
5.1
Aku mahtuvus:
455 mAh
Akukestvus (max):
336 h
Charging voltage:
5 V
Laadimisaeg:
2 h
Aku:
Y
Sisseehitatud aku:
Y
Bluetooth:
Y
Laius:
45.9 mm
Sügavus:
45.9 mm
Paksus:
1.07 cm
Kaal:
41 g
Lühijuhend:
Y
© Icecat.biz

Saada toode sõbrale