DIGITUS Professional colored pigtails, LC OM2 50/125 µ, Simplex

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaDigitus
TootekoodDK-25332-02
Garantii 2 aastat
Hind (km-ta)14,33 €
Hind17,20 €
Tarne poodi3-5 tp
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
Pikkus:
2 m
Juhtmete tüüp:
multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)
Pistiku 1 tüüp:
LC simplex
Max edastuskiirus:
1 Gb/s
Lisateave:
Standard connector acc. IEC 61754-4 2002
Lisateave:
Operating temperature: -25 °C ... +80 °C
Lisateave:
Storage temperature: -20 °C ... +65 °C
Lisateave:
Insertion loss MM PC: max. 0.4 dB
Lisateave:
Return loss MM PC: > 25 dB
Lisateave:
Zirconia ceramic ferrule
Lisateave:
Simplex OM2 50/125 µ 2 m
Lisateave:
Secondary coating dimensions: 0.9 ± 0.1 mm
Lisateave:
Primary coating: Acrylate; 250 ± 15 µm
Lisateave:
Loose buffer
Värv:
12 colours
Värv:
valge
Värv:
Violet
Värv:
Turquoise
Värv:
must
Värv:
punane
Värv:
Pink
Värv:
oranž
Värv:
hall
Värv:
roheline
Värv:
kollane
Värv:
pruun
Värv:
sinine

Saada toode sõbrale