DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, ST / ST 1m

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaDigitus
TootekoodDK-2511-01
Garantii 2 aastat
Hind (km-ta)6,33 €
Hind7,60 €
Tarne poodi3-5 tp
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
Pikkus:
1 m
Juhtmete tüüp:
multimode fibre-optic cable 50/125 (OM2)
Pistiku 1 tüüp:
ST duplex
Pistiku 2 tüüp:
ST duplex
Max edastuskiirus:
1 Gb/s
Lisateave:
Duplex cable
Lisateave:
LSOH cable
Lisateave:
Connector with ceramic ferrule
Lisateave:
Cable diameter 3 mm
Lisateave:
Single packed with test-report
Lisateave:
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Lisateave:
Fiber class: OM2
Lisateave:
Mode: Multimode
Lisateave:
Boot: two-color
Värv:
oranž
Netokaal:
0.03 kg

Saada toode sõbrale