DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM OS2 LC / LC 1m

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaDigitus
TootekoodDK-2933-01
Garantii 2 aastat
Hind (km-ta)6,58 €
Hind7,90 €
Tarne poodi3-5 tp
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
Pikkus:
1 m
Juhtmete tüüp:
one-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Pistiku 1 tüüp:
LC duplex
Pistiku 2 tüüp:
LC duplex
Max edastuskiirus:
1 Gb/s
Värv:
kollane

Saada toode sõbrale