DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, duplex SM LC / LC 3m OS2

Pildid on illustratiivsed. Nendel kujutatud toode võib erineda pakutavast või sisaldada tootekomplekti mittekuuluvaid osiseid.

TootjaDigitus
TootekoodDK-2933-03
Garantii 2 aastat
Hind (km-ta)6,83 €
Hind8,20 €
Tarne poodi3-5 tp
TransportTASUTA ÜLE EESTI!
Pikkus:
3 m
Juhtmete tüüp:
one-mode optical fibre 9/125 (OS2)
Pistiku 1 tüüp:
LC duplex
Pistiku 2 tüüp:
LC duplex
Max edastuskiirus:
1 Gb/s
Värv:
kollane

Saada toode sõbrale